Можливість працевлаштування та забезпечення безкоштовним житлом: вакансії для ВПО в Меденичах

Дата: 22.05.2024 09:21

Компанія спеціалізується на виробництві металопластикових конструкцій.

З метою підтримки внутрішньо переміщених осіб з окупованих територій та районів, де ведуться бойові дії, компанія «Термопласт М», що розташована за адресою: вул. Дрогобицька, 11, м. Меденичі, пропонує можливість працевлаштування та забезпечення безкоштовним житлом для ВПО (фото умов проживання додаємо).

«Ми спеціалізуємось на виробництві металопластикових конструкцій та готові запропонувати працевлаштування.

Для ВПО, які погодяться на дані вакансії, компанія гарантує надання безкоштовного житла, що сприятиме їх швидкій адаптації та інтеграції в нове середовище.

Ця ініціатива та наші спільні зусилля сприятимуть поліпшенню соціально-економічної ситуації в регіоні та підтримці людей, які постраждали від військових дій та допоможе їм знайти стабільне місце роботи і проживання», – наголошують підприємці.

Нагадаємо: Працевлаштування та навчання ВПО: набір на курси та актуальні вакансії у Червонограді

Серед запропонованих такі вакансії:

• Столяр;
  • Скляр;
  • Різноробочий;
  • Електромеханік;
  • Оператор числового програмного керування;
  • Майстер цеху;
  • Бухгалтер;
  • Економіст.

Контактна особа: Теницький Іван +380 (98) 250 23 56

Вакансії публікують в межах роботи Координаційного центру при Львівській ОВА після засідання по працевлаштуванні ВПО:

На Львівщині обговорили питання працевлаштування внутрішньо переміщених осіб.

Якщо вам потрібна психосоціальна допомога, звертайтесь у Координаційний центр при ЛОВА (психологічна допомога дорослим і дітям: https://linktr.ee/coordination.centers.lviv.

Окрім того, можете звертатись:

Департамент економічної політики, Департамент освіти і науки, Департамент соціального захисту населення, Львівський обласний центр зайнятості.