Тренінг з розвитку м'яких навичок та гранти на власну справу: триває набір на програму професійно-технічного навчання

Дата: 28.05.2024 14:15

Норвезька рада у справах біженців (NRC) в Україні разом із департаментом освіти і науки ЛОВА запрошують на навчання.

Норвезька рада у справах біженців (NRC) в Україні разом із департаментом освіти і науки ЛОВА оголошують набір на програму професійно-технічного навчання, навчання м'яким навичкам у Львові та Стрию, а також грантів для старту власної справи.

Для кого?

• Внутрішньо переміщені особи, які проживають у містах Львів та Стрий.
  • Особи, які зацікавлені та готові пройти навчання тривалістю до 12 тижнів.
  • Безробітні та особи з неповною зайнятістю.
  • Особи, які досягли 18-річного віку.

Як взяти участь? – Необхідно зареєструватись за посиланням https://kobo-ee.nrc.no/x/Iu7khYUw

Терміни – подати заявку для участі можна до 31 травня 2024 року.

Навчання та надання фінансової підтримки відбуваються в межах Програми підтримки Нансена для України та допомоги Шведського агентства з питань міжнародної співпраці та розвитку (SIDA) з метою створення додаткових робочих місць та покращення можливостей працевлаштування.

Після навчання 100 учасників отримають сертифікат державного зразка. 30 з них зможуть взяти участь у Програмі допомоги, яка включатиме також малі бізнес-гранти (до 5000 доларів США), що разом з тренінгами з бізнес-менеджменту та технічною підтримкою допоможуть 20 фіналістам розпочати власну справу.

Довідково:

Норвезька рада у справах біженців (NRC) є незалежною гуманітарною неприбутковою неурядовою організацією, яка надає допомогу, захист і довгострокові рішення біженцям і внутрішньо переміщеним особам у всьому світі.

NRC працює в Україні з 2014 року і вже надала допомогу з харчовими продуктами, житлом, водою, засобами санітарії та гігієни, а також правову допомогу понад 1 млн 700 тис. осіб. Після лютого 2022 року NRC значно збільшила масштаб своєї діяльності в Україні. Сьогодні NRC підтримує вразливі категорії населення України, які постраждали від війни, а також тих, хто був змушений покинути свої домівки заради безпеки.