Новини та оголошення

З 1 січня 2021 року підвищено розміри надбавки на догляд особам з інвалідністю з дитинства та за дітьми з інвалідністю

Відповідно до Закону України № 851-IX від 02.09.2020 „Про внесення змін до статті 3 Закону України „Про державну соціальну допомогу особам з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю” з 1 січня 2021 року підвищено розміри надбавки на догляд особам з інвалідністю з дитинства та за дітьми з інвалідністю.

17:36:02 11.03.2021

Фонд соціального захисту інвалідів Львівського обласного відділення повідомляє, що з 12 лютогоо 2021року набрали чинності зміни до Звіту про зайнятість та працевлаштування осіб з інвалідністю.

17:52:03 18.02.2021

Уряд удосконалив порядок використання коштів з держбюджету.

На засіданні Уряду прийнято постанову Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення реабілітації дітей з інвалідністю», якою визначено механізм використання коштів із держбюджету за програмою 2507100 «Реабілітація дітей з інвалідністю».

17:38:20 22.01.2021

У Рудківську міську раду завітала координаторка проекту МОМу із впровадження національного механізму взаємодії суб'єктів, задіяних до протидії торгівлі людьми, Анна Кареліна

15 грудня ц.р. у Рудківській міській раді роботу круглого столу розпочала  вітальним словом координаторка проекту МОМу із впровадження національного механізму взаємодії суб'єктів, задіяних до протидії торгівлі людьми, Анна Кареліна.

09:10:48 16.12.2020

ОПИТУВАННЯ щодо визначення потреб громади у соціальних послугах для сімей з дітьми

Відповідно до Закону України «Про соціальні послуги» кожна об’єднана територіальна громада має вивчати потреби своїх мешканців щодо того, яких саме соціальних послуг вони потребують, і, відповідно, розвивати необхідні послуги, щоб вчасно надавати допомогу та підтримку у випадку виникнення кризових ситуацій.

16:31:35 23.09.2020