12 червня 2019 року об 11 год. в приміщенні Рудківської міської ради відбудеться підсумкова робоча зустріч для обговорення Концепції стратегії розвитку Рудківської ОТГ при активній допомозі представників ГО «Європейський діалог» (Львів)

Дата: 11.06.2019 13:52

12 червня 2019 року об 11 год. в приміщенні Рудківської міської ради відбудеться підсумкова робоча зустріч працівників міської ради, виконуючих обов’язки старост, депутатів, активних підприємців, зацікавлених громадян для обговорення Концепції стратегії розвитку Рудківської ОТГ при активній допомозі представників ГО «Європейський діалог» (Львів) . Якщо Вас турбує майбутнє Рудківської ОТГ, приходьте і запропонуйте свої рішення проблем нашої території та своє бачення розвитку з використанням проектного підходу на перспективу до 2023 року. На офіційному сайті Рудківської міської ради розміщено проект концепції «Стратегія Сталого розвитку Рудківської міської об’єднаної територіальної громади на 2019-2027 роки»