Оголошення про конкурс на заміщення вакантної посади провідного спеціаліста з питань комунального майна відділу земельних ресурсів та комунального майна Рудківської міської ради

Дата: 23.07.2019 12:44

ОГОЛОШЕННЯ

Виконавчий комітет Рудківської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади провідного спеціаліста з питань комунального майна відділу земельних ресурсів та комунального майна Рудківської міської ради на час відпустки по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку основного працівника.

Вимоги до кандидатів.

1. Вища освіта відповідного професійного спрямування («Економіка», «Право» або «Землевпорядкування») за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістр або спеціаліст.

2. Знання чинного законодавства з питань місцевого самоврядування, Конституції України, Законів України, постанов Верховної Ради України, актів Кабінету Міністрів України та інших нормативно-правових актів, що регламентують земельні та господарсько-майнові відносини.

3. Вільне володіння державною мовою.

4. Стаж роботи за фахом в органах місцевого самоврядування не менше 1року або в органах державної влади не менше 4 років.

5. Бути досвідченим користувачем ПК (Word, Excel).

Особи, які бажають взяти участь в конкурсі, подають на ім’я голови конкурсної комісії Рудківської міської ради

1. Заяву про участь у конкурсі;

2. Особову картку (форма № П-2ДС) з відповідними додатками;

3. Копію паспорта;

4. Копію документів про освіту,

5. Копію військового квитка (для військовозобов’язаних);

6. Декларацію особи уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за минулий рік ( у електронному вигляді, тип декларації – кандидат на посаду).

Термін подання документів 30 календарних днів від дня опублікування даного оголошення.

Довідки за адресою: м. Рудки пл.Відродження, 1

Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради                                           С.Ференц