проекти виконавчого комітету за серпень 2019 року

Дата: 22.08.2019 09:42

Про стан соціального захисту населення на території Рудківської міської ради Самбірського району Львівської області

Про готовність шкіл на території Рудківської міської ради до нового 2019-2020 навчального року

Про внесення змін до рішення міської ради №425 від 26.06.2018 «Про внесення змін до рішення міської ради №6 від 12.03.2013р.«Про затвердження переліку платних послуг, що надаються Народним домом та іншими закладами культури комунальної власності м.Рудки»

Про підготовку комунального господарства до роботи в осінньо – зимовий період 2019/ 2020 рр.

Про стан вчинення нотаріальних дій, державної реєстрації актів цивільного стану у виконавчому комітеті Рудківської міської ради за 2018 рік та 2019 роки

Про прийняті заходи по покращенню розрахунків споживачів за житлово - комунальні послуги Рудківському ВУЖКГ