Пілотне впровадження проекту «Розумна взаємодія» в Рудківській міській раді розпочали із підготовки представників ОМС.

Дата: 26.09.2019 10:21

Маленькі мрії – великі перемоги

Для того, щоб платформа gurtom mobi стала простором для живої взаємодії в громаді між жителями Рудківської ОТГ, бізнесом і владою, необхідно підготувати працівників, які швидко та ефективно зможуть реагувати на потреби громади. Як працювати на платформі, які її можливості, ресурси вчить курс «Розумна взаємодія», який доступний кожному в Інтернеті.

“Розумна взаємодія” може починатися з фіксації місцевих питань за безпосередньою участю мешканців. Ідея Розумної взаємодії базується на трьох свободах : 1 вільний доступ до визначення проблем території; 2 вільний доступ до надання пропозицій вирішення проблем; 3 вільний доступ до підтримки запропонованих рішень. Створення пов’язаних з проблемою пропозицій вирішення, мобілізації ресурсів з різних джерел, в тому числі на умовах спів-фінансування з донорами/бізнесом/інвесторами, мешканцями, місцевим бюджетом і багато інших можливостей.