Регіональна онлайн - конференцію «Використання " Розумної взаємодії" для потреб/завдань децентралізації та місцевого розвитку» в Рудківській ОТГ

Дата: 18.04.2020 23:21

17 квітня 2020 року проведено регіональну онлайн - конференцію «Використання " Розумної взаємодії" для потреб/завдань децентралізації та місцевого розвитку» в Рудківській ОТГ з участю представників Благодійного фонду "Молода громада", працівників Рудківської міської ради, Молодіжної ради, ГО "Агенція розвитку м.Рудки", жителів ОТГ.

Фото без опису   Фото без опису   Фото без опису

Проект "Розумна взаємодія" дуже цікава інновація аби молодь та мешканці отримали нові можливості спів-врядування громадою. Але чи то дійсно так? Що знають про це молоді люди та інші мешканці? З якими проблемами стикаються? Які рішення очікують? Які труднощі у використанні платформи gurtom.mobi ? Ці та інші питання обговорили учасники конференції.

Висновки також є: РВ цікавий і потрібний проект, його треба розвивати та вдосконалювати як на загальнонаціональному, так і на регіональному рівні. З метою залучення більшої кількості користувачів платформи gurtom.mobi та роботи відповідно до принципів Розумної взаємодії необхідно проводити додаткові заходи інформування – рекламування серед жителів ОТГ, зокрема молоді, інструктажі – навчання методам роботи як працівників органу місцевого самоврядування, так і громадян, підприємців, членів громадських організацій.

Зацікавленість у використанні Розумної взаємодії необхідно демонструвати візуалізацією реалізованих з її допомогою проектів, вирішених проблем. Заходьте за посиланням https://gurtom.mobi/#main/15/49.6507245/23.4809816/-/0,1,7,8,9,10/-/-/-/-/-/-/-/-/-/-/mm/- або https://rudkivska-gromada.gov.ua/  та ставайте активним учасником спів-врядування громадою