Шановні працівники бібліотек Рудківської громади!

Дата: 30.09.2020 15:31

Фото без описуШановні працівники бібліотек Рудківської громади!

Відділ культури та туризму щиро вітає вас з професійним святом — Всеукраїнським днем бібліотек!

Професійне свято — це нагода не тільки для осмислення і оцінки зробленого, визначення завдань на найближчу та віддалену перспективи, це й привід висловити глибоку вдячність усім, хто присвятив своє життя бібліотеці, книзі, читачеві: ветеранам праці, тим, хто набуває досвіду, робить перші кроки в бібліотечній професії, відданим бібліотеці читачам, тим, хто підтримує бібліотеку, допомогає їй виконувати благородну місію.

Нехай ваші заклади будуть активно запинувані нашою громадою, стабільного їм фінансування, модернізації та інформаційної насиченості. Бажаємо усім причетним до бібліотечної праці бути успішними і щасливими. Міцного здоров'я, добробуту і благополуччя у вашому домі.