З Днем Державного прапора України!

Дата: 23.08.2020 15:38

Сьогодні, напередодні святкування Дня Незалежності нашої держави, за Указом Президента України від 23 серпня 2004 року № 987/2004 щороку вся країна офіційно вшановує головний державний символ – Прапор України.

У цей святковий день в Рудках відбулась Церемонія підняття Державного Прапора України.

Наш прапор - це найдорожчий -символ. Це - символ свободи і волі, віри та сили українського народу. Саме під цим прапором найкращі сини України на Революції Гідності та у зоні ООС виборювали та виборюють перемогу, незалежність та свободу нашої української землі, серед них наші загиблі земляки: Володимир Жеребний, Володимир Топій, Іван Альберт, Богдан Яценко, Володимир Свідерський, Іван Лев, яким висловлюємо щиру шану та подяку. Хай живе Україна! Навіки - вільна! Навіки - незалежна!

Хай мир, спокій та щастя панують на нашій рідній землі! Хай завжди над нами буде світле небо під яким колосяться українські степи. Миру всім!

СЛАВА УКРАЇНІ! ГЕРОЯМ СЛАВА!