A A A K K K
для людей із порушенням зору
Рудківська міська рада
Львівська область, Самбірський район

Розпочала свою роботу сформована територіальна громада – Рудківська міська рада

Дата: 25.11.2020 18:37
Кількість переглядів: 1490

Розпочала свою роботу сформована територіальна громада – Рудківська міська рада

В приміщенні Народного дому м.Рудки 25 листопада ц.р. розпочала роботу І сесія VІІІ скликання Рудківської міської ради. Заступник голови Рудківської міської територіальної виборчої комісії Швець Р.Б. оголосив результати виборів на посаду рудківського міського голови та депутатів Рудківської міської ради.

Новообраний міський голова Іван Лозинський та 26 депутатів склали присягу вірно служити громаді та народу України. Священники парафій м.Рудки УГКЦ, ПЦУ, РКЦ о.Богдан Ванівський, о.Володимир Шотіков, о.Ярослав Русиняк, о.Юрій Василенко спільно з присутніми помолилися за добру працю обранців та подарували образ Матері Божої Рудківської.- заступниці та порадниці у всіх життєвих ситуаціях та людських справах. Депутат Львівської обласної ради VІІ скликання, голова бюджетної комісії Олег Домчак привітат новообраних депутатів та міського голову, побажав плідної праці, закликав до активної участі в обласному конкурсі місцевих ініціатив. Від імені Львівської обласної ради за сумлінну працю пан Олег вручив грамотами депутату міської ради Стріжик М.М., старостам Кремсі О.І. та Сарафим Л.Є., секретарю Рудківської міської ради Походжай О.М., заступнику міського голови Ференц С.Я. Після закінчення урочистої частини голова та депутати приступили до поточних завдань.

    

Було обрано секретаря Рудківської міської ради Винницьку С.І., затверджено п’ять депутатських комісій та їх голів, прийнято рішення про створення комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико – санітарної допомоги» Рудківської міської ради та фінансового управління Рудківської міської ради.

Сесія продовжить свою роботу наступного тижня.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень