A A A K K K
для людей із порушенням зору
Рудківська міська рада
Львівська область, Самбірський район

Якісно розроблений проєкт - один із факторів його успішного виконання, - Андрій Годик

Дата: 24.03.2021 15:30
Кількість переглядів: 349

Сьогодні, 23 березня,  перший заступник голови Львівської облдержадміністрації Андрій Годик зустрівся з проектантами, які працюють над розробкою проєктів, що фінансуватимуться за кошти Державного фонду регіонального розвитку та в межах програми «Велике будівництво».

«У більшості проєктів, які фінансувалися торік за кошти обласного або державного бюджетів, були суттєві прорахунки при розробленні проектно-кошторисної документації по тих чи інших об’єктах. Це зумовило ряд проблем. Доводилося робити численні коригування ПКД, неможливо було передбачити фінансування, своєчасно завершити роботи, - зазначив Андрій Годик. – Тож ми побачили, що проговорити всі деталі і проблемні питання потрібно не лише із замовниками, але і з проєктантами, оскільки наше завдання не констатувати факт виявлених порушень чи несвоєчасно зданих об'єктів, а запобігти цьому».

На Львівщині розпочинають реалізувати проєкти, які будуть фінансуватися за рахунок коштів ДФРР у 2021-му році.  Таких проєктів на даний момент затверджено 17. До них будуть додані і об’єкти Програми Президента «Велике будівництво».

«Ми повинні виробити певний механізм співпраці між замовником, проєктною і експертною організаціями та підрядником. Саме завдяки цьому зможемо максимально ефективно використовувати кошти платників податків і як наслідок отримати об'єкти, що відповідатимуть всім нормам і стандартам», - зазначив Андрій Годик.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень