A A A K K K
для людей із порушенням зору
Рудківська міська рада
Львівська область, Самбірський район

Оголошення !

Дата: 01.04.2021 15:30
Кількість переглядів: 1004

ТОВ «Захід – Агро МХП» повідомляє Вас про те, що на полях Рудківської ОТГ з 02.04.2021р. по 12.04.2021р. буде проводитися обприскування посівів і внесення мінеральних добрив ріпак озимий, пшениці озимої засобами захисту рослин згідно регламенту застосування пестицидів та агрохімікатів (температура повітря  не вище +25С, відносна вологість повітря не нище 50% та швидкість вітру до 5 м/с)

        Пестициди, їх застосування, норми, кратність обробок у підприємстві відповідає «Переліку пестицидів і агрохімікатів дозволених для використання в Україні», доповненням до «Переліку» та інструкціям з безпечного застосування пестицидів, які затверджені постановами Міністерствами охорони здоров’я і Міністерства екології та природніх ресурсів України.

      Оскільки підприємство сповіщає населення про місце і час обробок пестицидами через сільську раду, то власники пасіки повинні зареєструватись в сільській раді на території якої вона знаходиться. Перевезення (кочівля)  пасік до медоносних угідь  здійснюється відповідно до ветеренарно-санітарних правил за погодженням з власниками або користувачами земельних ділянок.

 

Назва препаратів і норми: Фастак – 0,150л/га; Абсолют – 0,5л/га


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень