A A A K K K
для людей із порушенням зору
Рудківська міська рада
Львівська область, Самбірський район

Проєкт «Інтеграція екологічної складової у розвиток Рудківської ОТГ» реалізує у 2021 році Міжнародна благодійна організація «Екологія-Право-Людина» за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» у співпраці з Рудківською міською радою.

Дата: 01.04.2021 16:07
Кількість переглядів: 679

 

Рудківська ОТГ є однією з найбільших у Самбірському районі Львівської області. ОТГ має розроблену і затверджену у 2019 році стратегію розвитку об’єднаної територіальної громади на 2019-2027 рр. Стратегія містить Стратегічну ціль 3. Екологічна безпека та благоустрій, яка спрямована на покращення екологічної ситуації в ОТГ. Громада працює над реалізацією Стратегічної цілі 3 і має певні успіхи в цьому напрямку, проте для кращого та ефективнішого досягнення поставлених цілей не вистачає фінансування та експертної підтримки. Вирішення таких питань, як поводження з відходами та можливості впорядкування одного з найцікавіших об'єктів Рудківської ОТГ  - дендропарку, що стане поштовхом для розвитку туристичної привабливості території (операційна ціль 1.1. Стратегії ОТГ), покращення якості життя ( стратегічна ціль 2) та прискорить економічний розвиток. Ефективне розв’язання цих проблем вимагає вузької екологічної та правової компетенції, яка може бути забезпечена в рамках проєкту. Даний проєкт може стати прикладом розв'язання проблем території для інших ОТГ.

 

В рамках проєкту буде розроблена схема санітарної очистки ОТГ, яка передбачатиме зокрема створення ефективної інфраструктури та логістики поводження з відходам, визначення необхідних обсягів її фінансування, заходи запобігання та боротьби із стихійними сміттєзвалищами. Для ефективного запровадження належної системи поводження з відходами будуть проводитися навчальні заходи для адміністрації ОТГ, комунальних підприємств, освітніх закладів, загальної громадськості. Також буде проведено комплексне обстеження стану  території і насаджень державного дендрологічного парку  "Рудківський дендропарк" і розроблено обґрунтування сценаріїв оптимізації території і насаджень дендропарку. Обґрунтування сценаріїв буде винесено на розгляд громади, яка обере найоптимальніший варіант. Інформаційна кампанія в рамках проєкту включатиме інформаційні матеріали у місцевій пресі, на веб-сторінках заявника та партнера, в соціальних мережах.

  • Короткострокові результати реалізації проєкту 

  • розроблена схема санітарної очистки Рудківської ОТГ

  • проведено 6 навчальних зустрічей з мешканцями Рудківської ОТГ, включаючи представників органів влади, школярів, працівників комунальних служб, загальної громадськості щодо європейських практик поводження з відходами.

  • проведене комплексне  дослідження стану  території і насаджень  дендропарку

  • розроблені сценарії розвитку державного дендрологічного парку  "Рудківський дендропарк" і разом з громадою обраний оптимальний варіант

  • принаймні 3000 мешканців Рудківської ОТГ покриті інформаційною кампанією

 

  • Довгострокові результати реалізації проєкту 

  • вдосконалена система управління відходами у Рудківській ОТГ і таким чином зменшене негативне навантаження на довкілля 

громада почала реалізацію одного із сценаріїв розвитку дендрологічного парку у м. Рудки, стан якого покращився.

 

Тривалість проекту – листопад 2020 р. – серпень 2021 р.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь