A A A K K K
для людей із порушенням зору
Рудківська міська рада
Львівська область, Самбірський район

Оголошення ро проведення конкурсу на посаду керівника Чайковицького НВК

Дата: 29.04.2021 14:20
Кількість переглядів: 1060

ОГОЛОШЕННЯ

на конкурс на заміщення вакантної посади директора  Чайковицького навчально-виховного комплексу «Середня загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад»

 

Відповідно до наказу відділу освіти виконавчого комітету Рудківської міської ради від 29 квітня 2021 № 29 «Про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора Чайковицького НВК», з метою публічного і прозорого призначення на посаду директора Чайковицького навчально-виховного комплексу «Середня загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад», що знаходиться за адресою: вул.Січових Стрільців, 22, с.Чайковичі Самбірського району Львівської області, оголошується конкурс на заміщення вакантної посади директора  Чайковицького навчально-виховного комплексу «Середня загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад».

Строк подання документів для участі в конкурсному  відборі з 30 квітня 2021 року по 31 травня 2021 року.

Конкурс на заміщення  вакантної посади директора відбудеться 24 червня 2021 року.

Вимоги до претендентів на вакантну посаду:

 1. є громадянином України;
 2. вільно володіє державною мовою;
 3. має вищу освіту ступеня не нижче спеціаліста магістра (спеціаліста);
 4. стаж педагогічної роботи не менше трьох років.

 

Для участі у конкурсі подають такі документи:

 1. заява про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України "Про захист персональних даних";
 2. автобіографія та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);
 3. копія паспорта громадянина України;
 4. копія документа про вищу освіту (з додатком, що є його невід’ємною частиною) не нижче освітнього ступеня магістра (спеціаліста);
 5. копія трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної (науково-педагогічної) роботи не менше трьох років на день подання;
 6. довідка про відсутність судимості;
 7. довідка про проходження попереднього (періодичного) психіатричного огляду;
 8. мотиваційний лист, складений у довільній формі.

Особа може надати інші документи, що підтверджують її професійні та/або моральні якості. 

Визначені документи подаються особисто (або уповноваженою згідно з довіреністю особою) до конкурсної комісії у визначений в оголошенні строк.

Умови оплати праці проводяться відповідно до вимог наказу Міністерства освіти і науки України від 26 вересня 2005 року № 557 «Про впорядкування умов оплати праці та затвердження тарифних розрядів працівників навчальних закладів, установ освіти та наукових установ», постанови Кабінету Міністрів України від 30 серпня 2002 року № 1298 «Про оплату праці працівників на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери», Інструкції про порядок обчислення заробітної плати працівників освіти, затвердженої наказом Міністерства освіти України від 15 квітня 1993 року № 102.

Призначення керівника закладу освіти здійснюється начальником відділу освіти виконавчого комітету Рудківської міської ради строком на шість років, а для особи, яка призначається на посаду керівника закладу загальної середньої освіти вперше – строком на два роки. Призначення керівника закладу освіти здійснюється за результатами конкурсного відбору шляхом укладення контракту.

Документи подаються до відділу освіти виконавчого комітету Рудківської міської ради за адресою: пл. Відродження, 1, м.Рудки Самбірського району Львівської області, секретарю конкурсної комісії Брийовській Юлії Василівні, тел.: 0983687495.

 

Наказ від 29.04.2021 р. № 01-05/29

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь