Рудківська міська рада щиро дякує за активну участь громади у проєктах місцевих ініціатив 2021р.

Дата: 04.08.2021 11:57

Рудківська міська рада щиро дякує за перерахунок коштів на проєкти місцевих ініціатив 2021 р. активним мешканцям нашої громади та спонсорам, зокрема: директорові  ТОВ «ВЕСТ АГРО ГРУП» Брийовському В.В., представниці БО «БФ «МХП-Громаді» Семко І.І., директорові БО «КОНТІНЕНТАЛ ФАРМЕРЗ ГРУП» Мартюку В.І.; директорові ТзОВ «ЛЬВІВВІНАГРО» Грибу Т.В.; директорові ТзОВ «Самбірське АТП – 14608»  Романяку І.М.

Збір спонсорських коштів продовжується.

Цьогоріч  Рудківською міською радою уже  здобуто перемогу  в  9 –и проєктах Конкурсу проєктів місцевих  ініціатив Львівської  області на 2021 рік.

Подаємо перелік проєктів-переможців:

1. Капітальний ремонт подвір'я Чайковицького НВК " СЗШ І-ІІІ ст.- ДНЗ " в с. Чайковичі Самбірського району Львівської області». Загальна вартість становить  499,356 тис. грн.

2. «Капітальний ремонт Новосілківського навчально- виховного комплексу "Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Самбірського району Львівської області (заміна вікон та дверей на енергозберігаючі)». Загальна вартість становить  155,761 тис. грн.

3. «Облаштування безпечного дозвільного простору, шляхом придбання альтанок для закладу дошкільної освіти с. Хлопчиці Самбірського району Львівської області». Загальна вартість становить 100,000  тис. грн.

4. «Придбання обладнання для виробничих майстерень по технічному обслуговуванню автомобілів у ДНЗ "Погірцівське вище професійне училище" с.Погірці, вул..Центральна,2 Самбірського району Львівської області». Загальна вартість становить 470,000 тис. грн.

5. «Придбання мобільної сцени на базі автомобільного причепу для проведення культурно-мистецьких, спортивних заходів в Рудківській громаді Самбірського району Львівської області». Загальна вартість становить 490,000 тис. грн.

6. «Реконструкція системи опалення в Рудківській дитячій музичній школі в м.Рудки Самбірського району Львівської області». Загальна вартість становить 299,930 тис. грн.

7. «Реконструкція вуличного освітлення по вулицях Сонячна, Вишнева та Світла в с.Новосілки- Гостинні Самбірського району Львівської області». Загальна вартість становить 271,482 тис. грн.

8. «Реконструкція вуличного освітлення по вул. Весела в с.Хлопчиці Самбірського району Львівської області». Загальна вартість становить 177,356 тис. грн.

9. «Капітальний ремонт приміщення КНП "Центр первинної медико-санітарної допомоги" Рудківської міської ради Самбірського району Львівської області» . Загальна вартість становить 498,661 тис. грн.

Також,  у зв’зку із більшенням додаткового фінансування з обласного бюджету, Конкурсною радою визначено 2  соціально важливі проєкти у Рудківській громаді:

1. «Реконструкція вуличного освітлення від КТП-159 та КТП -277 в с. Никловичі Самбірського району Львівської області». Загальна вартість становить 499,621 тис. грн.
  2. «Реконструкція вуличного освітлення по вулицях Шевченка та Сонячна в с. Колбаєвичі Самбірського району Львівської області. Загальна вартість становить 297,466 тис. грн.

Дякуємо керівництву громади, відділу економічного розвитку та інвестицій виконавчого комітету Рудківської міської ради, авторам проєктів, старостам, а також усім хто долучився до збору коштів на проєкти, адже, це забезпечило нам хороший результат. Сподіваємося на успішну реалізацію вищезазначених проєктів.