A A A K K K
для людей із порушенням зору
Рудківська міська рада
Львівська область, Самбірський район

«ІТ-індустрія творить нову генерацію людей – самодостатніх та успішних», - співзасновник компанії «Soft Serve» Тарас Кицмей

Дата: 20.09.2021 12:34
Кількість переглядів: 436

У Львові, на стадіоні «Арена «Львів», триває 20-й Міжнародний економічний форум, який зібрав понад 1500 підприємців з України та світу. Спікери Форуму беруть участь у трьох дискусійних панелях.

На скільки взаємопов’язані бізнес та освіта і як розвиток успішного бізнесу залежить від організації освітнього процесу, говорили під час другої дискусійної панелі: «Львівщина: капіталізація через додану вартість», в якій взяв участь співзасновник і член ради директорів компанії «Soft Serve» Тарас Кицмей.

«ІТ-індустрія дуже активно вкладає в розвиток освіти, тому що знання – це основа того, що ми маємо. За останній рік ІТ-індустрія почала суттєво зростати ніж у попередні роки і це поставило нові вимоги до людських ресурсів. Тільки працюючи з людьми з вищою, фундаментальною, освітою ми можемо досягати успіхів», - зазначив Тарас Кицмей.

Він також висловив думку, що у свій час в Україні занепала більша частина науково-дослідних інститутів, тому що не було розвитку підприємництва.

«Лідерство і підприємництво – це є ключ до успіху нашої традиційної університетської освіти. Нам потрібно відійти від планової економіки, коли тільки міністерство говорить, що вчити. У ринковій економіці кожен університет, навіть кожен факультет, сам вивчає потреби своїх студентів, продукує свої продукти (бакалаврські і магістерські програми, які успішні на ринку)», - сказав Тарас Кицмей.

Він наголосив, що ІТ-індустрія на сьогодні – серед лідерів експортних галузей України. І скоро може стати головною індустрією України.

«Сфера ІТ творить нову генерацію людей – самодостатніх, успішних, які подорожують по всьому світу і працюють у найрізноманітніших сферах. Просто мають існувати різні моделі (навчання – авт.). Ми запровадили в компанії зараз дуальну освіту – партнерство університетів і компанії. З першого курсу представників компанії залучають до викладання профільних предметів. З третього курсу студенти вже можуть починати працювати і продовжувати навчання», - розповів очільник однієї з найбільших ІТ-компаній Центральної і Східної Європи.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора