Вітання з нагоди Дня захисника України, свята Покрови Пресвятої Богородиці та Дня Українського козацтва!

Дата: 14.10.2021 10:00

Шановні жителі Рудківської об'єднаної територіальної громади!

Приміть щирі вітання зі святами – Днем захисника та захисниць України, Покрови Пресвятої Богородиці, Днем Українського козацтва!

Відзначаючи цей важливий для кожного з нас день, ми з особливою вдячністю і шаною згадуємо тих, хто боронить сьогодні нашу Батьківщину, і схиляємо голови, пам’ятаючи тих, хто віддав своє життя у цій боротьбі за нашу країну. Цей день – свято для кожного з тих, хто несе почесну варту на захисті народу України, хто застосовує свої знання, силу, мужність задля процвітання нашої держави, збереження її незалежності та територіальної цілісності.

Колектив Рудківської міської ради вітає наших захисників з цими святами, бажаючи миру, добра і благополуччя їхнім оселям!

Бажаємо нашим воїнам, які й нині захищають територіальну цілісність та суверенітет України, незламності духу, довгих років життя та міцного здоров’я, незгасимої енергії, завзяття та сили, душевного спокою й покровительства Пресвятої Богородиці в усіх справах та починаннях! Дякуємо усім вам!

Миру та злагоди нашій країні, благополуччя та добробуту кожній українській родині!

СЛАВА УКРАЇНІ !  ГЕРОЯМ СЛАВА !

Міський голова                                                           Іван ЛОЗИНСЬКИЙ