МКІП запрошує взяти участь у конкурсі зі створення патріотичних серіалів

Дата: 18.10.2021 15:00

Міністерство культури та інформаційної політики оголосило конкурс на виробництво та розповсюдження патріотичних серіалів за державної фінансової підтримки.

Взяти участь у конкурсі можуть фізичні або юридичні особи, які займаються професійною діяльністю у сфері кінематографії.
Патріотична спрямованість кінопроекту передбачає, що його зміст відповідає одній з таких ознак:

- консолідація українського суспільства навколо ідей спільного майбутнього, розвиток національної свідомості, патріотичних почуттів, посилення відчуття гордості за власну державу;
- популяризація української історії, культури, науки та спорту шляхом висвітлення визначних подій та явищ;
- героїзація образів видатних постатей сучасної української історії;
- ствердження ідеалів свободи, миру, загальнолюдських та сімейних цінностей;
- зміцнення взаємної поваги і толерантності, культурного діалогу в українському суспільстві;
- відображення визначальних подій здобуття Україною незалежності (з нагоди відзначення у 2021 році 30-ї річниці незалежності України).

Усі, хто має бажання взяти участь у конкурсі, можуть ознайомитися з його умовами за посиланням.