Відбулось засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій.

Дата: 29.10.2021 15:32

Фото без описуСьогодні, 29  жовтня Рудківський міський  голова Іван ЛОЗИНСЬКИЙ, провів засідання  комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій виконавчого органу Рудківської міської ради за результатами обговорених питань та враховуючи рішення Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 27 жовтня 2021 року (протокол № 41) та рішення позачергового засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій від «27»жовтня 2021року (протокол №29) комісія вирішила з 00.00год. 30 жовтня 2021р. по 05 листопада 2021р.:

1. Відділу освіти

- перевести  заклади загальної середньої освіти на дистанційне навчання з 01.11.2021р. по 05.11.2021р.;

- дозволити роботу ЗДО Рудківської міської ради;

- заборонити проведення учнівських олімпіад з навчальних предметів.

2. Відділу культури :

- заборонити роботу Рудківської дитячої музичної школи та проведення культурно- масових, спортивних заходів.

3. Дозволити  торговельну діяльність при 100% вакцинації працівників.

4. Закладам громадського харчування відмінити заплановані заходи і працювати тільки за умови 100% вакцинації працівників і відвідувачів даного закладу.

5. Масові соціальні заходи проводити при 100% вакцинації всіх учасників заходу.

6. Відділу ЦНАП :

- проводити прийом громадян ( видача довідок, свідоцтв про народження, здійснення реєстрації, зняття з реєстрації, прийом заяв на реєстрацію шлюбу, приватизацію земельних ділянок) здійснювати щоденно з 10:00 до 12:15 год з переривом 11:00-11:15год;

- реєстрацію свідоцтв про смерть здійснювати без обмежень.

7. Відділу соціальної політики:

-  проводити прийом громадян (пільги, субсидії, соціальна допомога)  щоденно з 10:00 до 12:15 год з переривом 11:00-11:15год;

8. На час карантинних обмежень прийом громадян фахівцем відділу обслуговування громадян головного управління пенсійного фонду України у Львівській області не проводити.

9. КНП «Центр ПМСД» :

- з метою високого покращення та повноти охоплення вакцинацією жителів Рудківської міської ради, обмеження (розмежування) потоку осіб, які потребують вакцинації в медичних закладах, відкрити пункти вакцинації в НД населених пунктів Рудківської міської ради.

Із протоколом засідання комісії №26  можна ознайомитись за даним посиланням

Протокол №29 від 27.10.2021р. ТЕБ і НС Львівської обласної Державної адміністрації