Реалізовано проєкт по придбанні та встановленні дитячих ігрових майданчиків для м. Рудки та с. Колбаєвичі

Дата: 10.12.2020 11:10

Рудківською міською радою Самбірського району Львівської області реалізовано наступний проект, а саме: придбано та встановлено дитячі ігрові майданчики для м. Рудки, вул. Садова, та с. Колбаєвичі, вул. Зелена Самбірського району Львівської області.

Цей проект цього річ здобув перемогу в обласному конкурсі проектів місцевого розвитку 2019.

Загальний обсяг фінансування 199,700 тис. грн., у тому числі з обласного бюджету було виділено на реалізацію проекту 99,850 тис. грн., з бюджету Рудківської міської ради - 65,850 тис. грн., кошти спонсорів - 34,000 тис. грн. (з них: 3 000 грн. – це кошти жителів вул. Садова м. Рудки; 15 000 грн. – кошти БО «Фонд братів Дубневичів»; 11 000 грн. – ТОВ «Агро ЛВ Лімітед»; 5000 грн. – БФ «Майбутнє для громади»).

Встановлені дитячі майданчики сприяють розвитку інфраструктури населених пунктів громади, підвищують інтерес дітей до активного відпочинку на свіжому повітрі.

Проект реалізований у повному обсязі.