Реалізовано проєкти місцевого розвитку

Дата: 11.12.2020 15:46

Рудківською міською радою реалізовано наступні проєкти місцевого розвитку:

• Капітальний ремонт фасаду та водостічної системи даху Конюшко-Тулиголівської СЗШ І-ІІ ст. в с. Конюшки-Тулиголівські ;  загальна вартість проекту 299,887 тис.грн.
  • Реконструкція шатрового даху Підгайчиківської СЗШ I-III ст. у с. Підгайчики,  вартістю 359,645 тис.грн.
  • Капітальний ремонт (заміна вікон і дверей на енергозберігаючі) будівлі Народного дому в с. Новий Острів  на суму 192,617 тис.грн.
  • Капітальний ремонт під’їзної дороги до будинку № 17а на вулиці Самбірській у м.Рудки , загальною вартістю  399,002 тис.грн.
  • Капітальний ремонт елементів благоустрою на площі Відродження у м. Рудки Самбірського району Львівської області, вартість  виконаних робіт становить 498,149 тис.грн.
  • Реконструкція вуличного освітлення вул. Центральна, Миру в с. Задністряни Самбірського району Львівської області, вартістю 253,858 тис.грн.
  • Реконструкція вуличного освітлення вулиць Січових Стрільців, Св. Миколая, Вулінікова, Тиха в селі Чайковичі;    вартість виконаних робіт становить 451,105 тис.грн.