Спів-врядування громади разом з мешканцями.

Дата: 03.12.2021 17:00

Рудківська міська рада запроваджує дуже цікаві інновації аби молодь та мешканці отримали нові можливості спів-врядування громадою.

Як посилити залучення та вплив мешканців на прийняття рішень в громаді? на розподіл бюджету? моніторинг дій влади? А як вам ідея отримати кріпто-ресурси та перетворитися на Інвест-Янгола громади?

Наша громада долучається до пілотування цікавих та найсучасніших підходів і технологій із спів-врядування громадою разом з мешканцями. Нещодавно представники 9 країн з 3 континентів мали можливість ще тільки ознайомитись з цими розробками, а наша громада одна з перших вже має змогу їх протестувати! Це стало можливим завдяки  ініціативи громадської коаліції, до складу якої увійшла наша місцева ГО «Агенція розвитку м.Рудки», підтримки NED та зацікавленості ТГ у розвитку місцевого самоврядування.

Рекомендуємо не зволікати, а вже переходити за посиланням