A A A K K K
для людей із порушенням зору
Рудківська міська рада
Львівська область, Самбірський район

Робоча зустріч щодо розбудови системи цивільного захисту та створення місцевої пожежної охорони в громаді.

Дата: 09.12.2021 09:16
Кількість переглядів: 660

Аналіз пожеж змушує констатувати, що саме сільська місцевість є найбільш ураженою в плані відсутності у ряді населених пунктів протипожежних формувань, котрі б першими та в найкоротші строки часу могли реагувати на виникнення різного роду надзвичайних подій, зокрема пожеж. Адже відстань від пожежно-рятувальних підрозділів до віддалених населених пунктів може сягати 30-40 кілометрів, а то й більше. А це досить великий час для порятунку життя, здоров’я і майна громадян.

Одним із шляхів розв’язання проблем забезпечення пожежної безпеки в сільських населених пунктах є створення місцевих пожежних команд та добровільних протипожежних формувань.

2-го грудня 2021 року заступником начальника управління- начальником відділу профілактичної роботи Самбірського РУ ГУ ДСНС України у Львівській області полковником служби цивільного захисту Світланою МІРОШКІНОЮ відбулась робоча зустріч з головою Рудківської міської ради Іваном ЛОЗИНСЬКИМ, під час якої обговорено питання щодо розбудови системи цивільного захисту та створення місцевої пожежної охорони в громаді.

Місцева чи добровільна пожежна охорона в населених пунктах забезпечить оперативне й швидке реагування на ліквідацію пожеж та інших надзвичайних ситуацій, які можуть виникнути на території певного населеного пункту. А це, без перебільшення, не лише врятоване майно, нажите громадянами впродовж багатьох років, а й врятовані людські життя.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень