Відбулось засідання комісії з питань захисту прав дитини

Дата: 24.01.2022 10:00

Службою у справах дітей виконавчого комітету Рудківської  міської ради  21 січня 2022 року під головуванням заступника міського голови з  гуманітарних питань БІНДАСА Романа Романовича проведено  засідання комісії з питань захисту прав дитини, на якому розглянуто питання щодо:

- вирішення спору між батьками щодо участі у вихованні дитини (батькам роз’яснені їх права та обов’язки відповідно до чинного законодавства, для розв’язання даного спору прийнято рішення в інтересах дитини. Також батькам наголошено, що особисті конфлікти між ними не повинні порушувати інтереси дитини, спричиняти на неї негативний вплив);

- затвердження висновку служби у справах дітей про доцільність встановлення опіки та відповідність інтересам дитини;

- затвердження індивідуальних планів дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування.

За результатами засідання прийняті відповідні рішення згідно чинного законодавства.