Додаткові наряди для боротьби з диверсантами і виявлення ворожих «міток»: повідомлення поліцейських для мешканців області
Поліція вже третю добу працює в посиленому варіанті несення служби, задіяний весь особовий склад поліції Львівської області, в тому числі сили задіяні для виявлення підозрілих осіб, які можуть виявитися диверсантами. Про це на вечірньому оперативному брифінгу розповів заступник начальника ГУ Нацполіції у Львівській області, капітан поліції Дмитро Міхалець.
«Є така ситуація, де на кордонах більше вже 3000-4000 автомобілів. Ми намагаємося контролювати пересування, намагаємося контролювати настрій людей, щоб воно не переходило в якесь заворушення. Прохання, якщо будуть конфлікти, повідомляти 102.
Основне – це підозрілі особи, які можуть вчинити диверсію. Я попрошу телефонувати на лінію 102. Є додаткові сили, додаткові наряди, які будуть в екстратерміновому темпі реагувати на заяви та повідомлення, встановлювати осіб, хто, де, звідки, що при ньому є і так далі», - зазначив капітан поліції.
Він також повідомив, що затримань ДРГ (диверсійно-розвідувальні групи) в області не було.
«Але виявляється дуже багато підозрілих осіб, яких ми перевіряємо, зі зброєю і також, які з собою забирають зброю і привозять зареєстровану», - повідомив Дмитро Міхалець.
Інформування про «мітки»:
«Мітки» можуть бути на дорогах, деревах, є приклади, як знімають квартири і ставлять мітки на балконах – це також дуже важливо, дахах будинків. Більше це стосується висоток 60-, 80-, 90-х рр, де можна вільно дістатися на дах будинку і поставити мітку. Прохання до всіх голів ОСББ, до всіх, хто відповідає за будинок – перевірте дахи, позамальовувати, де є мітки, повідомити поліцію обов’язково, закрити доступ, щоб без дозволу відповідальної особи ніхто не міг туда підійти.
Обов’язково по можливості повідомляти поліцію з даними, хто це робить, як виглядає, на чому пересувається. Я бачив, проводять гарну ініціативу – проводять рейди по замальовуванню таких міток. Прохання узгоджувати свої дії з відділками поліції вашого району чи міста», - зазначив Дмитро Міхалець.
Він також додав, що звернень про «мітки» на стільки багато, що кількість звернень не ведетьс