Надано допомогу Яворівському полігону

Дата: 15.03.2022 21:38

Сьогодні, Рудківською міською радою надано допомогу  військовим  Яворівського полігону, а саме: спальні мішки, каремати та одноразовий посуд.

Нагадаємо, росіяни здійснили ракетний обстріл Яворівського полігону у Старичах Львівської області вранці 13 березня. Загалом ворог випустив по полігону 30 крилатих ракет. Внаслідок цієї атаки 35 людей загинули, 134 отримали поранення. Імовірно, це були крилаті ракети класу «повітря-земля», випущені з літака в районі акваторії Чорного моря, можливо, навіть без заходу у повітряний простір України. За попередніми даними, літак-убивця злетів з аеродрому у російському місті Саратов.