A A A K K K
для людей із порушенням зору
Рудківська міська рада
Львівська область, Самбірський район

Життя відкриває нові можливості попри складні обставини

Дата: 30.05.2022 14:46
Кількість переглядів: 1338

 

                             

 

 

     Наша громада вже не перший рік активно реалізує різні креативні та прогресивні проєкти, які допомагають розвивати суспільну активність і, одночасно, вирішувати практичні поточні питання. І одним з партнерів, який допомагає в цьому є благодійний фонд “Молода громада”, завдяки якому ми стали учасниками впровадження ініціативи “Розумна взаємодія”, що не полишив своєї роботи і в теперішній непростий воєнний час. Так сталося, що керівник фонду Інна Старчікова із своїми двома дітьми тимчасово стала мешканкою нашої громади та знайшла прихисток в нашому «Будинку Мілосердя”. Там і з’явилась ідея нового  проєкту  “Безпечний та затишний прихисток в Рудківській громаді” (Safety shelter in Rudki community), який знайшов підтримку у фонда Чарльза Стюарта Мотта в рамках Програми локальних рішень глобальних викликів під керівництвом Академії розвитку філантропії в Польщі (the C.S. Mott Foundation under the Global Challenges Local Solutions Program run by the Academy for the Development of Philanthropy in Poland). Даний проєкт реалізується благодійним фондом “Молода громада” в співпраці з Рудківською територіальною громадою, ГО “Агенція розвитку м.Рудки” та допомагає вирішити питання допомоги та кращої адаптації і інтеграції тимчасово переміщеним особам, які проживають на території Рудківшини.

    Зокрема, завдяки цьому проекту буде не тільки проведено  ремонт в частині приміщень будинку “Милосердя”, але й заплановано цикл заходів, як для дітей так і для дорослих з числа тимчасово переміщпених осіб, які допоможуть включитись в життя громади, та допомогти в працевлаштуванні.

    А поки хочемо поділитись інформацією про частину проведених заходів в  Рудківській громаді. Так, крім закупівлі матеріалів та налагодження побуту переселенців, ми організували декілька заходів в яких взяли участь місцеві мешканці разом з переселенцями. Так, 17 квітня проведено толоку на території місцевого «Будинку Милосердя” 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

     19 квітня ц.р. діти разом з батьками зібрались в приміщенні місцевої бібліотеки щоб взяти участь в майстер-класі по створенню листівок, які потім були відправлені разом з зібраною гуманітарною допомогою бійцям на фронт.

 

                  

 

 

 

 

     Ще однією з особливостей нашої громади є традиції, пов’язані з святкуванням Великодня. Однією з них є проведення “гаївок” і цього року до них долучились і переселенці. Ці веселі забави (ще з початку репетирування, яке проводили викладачі Рудківської дитячої музичної школи) допомогли дітям та й батькам відволіктись від травмуючих спогадів та налаштуватись до планування майбутнього.

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Попереду ще багато заходів та позитивних змін.

І найближчий такий захід - це наш традиційний “День захисту дітей” 1 червня, але не в зовсім звичному форматі. І ми запрошуємо вас допомогти в його організації, тим більше, що і тут вас буде очікувати приємна несподіванка. Але про це - в наступній публікації.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень