Перші кроки на шляху до реалізації проєкту

Дата: 30.05.2022 16:49

Фото без опису           Фото без опису                  Фото без опису                 Фото без опису

Між Рудківською міською радою, в особі міського голови Івана Лозинського,  та Благодійним Фондом «Молода громада», в особі виконавчого директора Інни Старчікової , відбулося підписання меморандуму співпраці по проєкту  “Безпечний та затишний прихисток в Рудківській громаді” (Safety shelter in Rudki community), який знайшов підтримку у фонда Чарльза Стюарта Мотта в рамках Програми локальних рішень глобальних викликів під керівництвом Академії розвитку філантропії в Польщі.

Першим кроком на шляху реалізації проєкту стало узгодження етапів реалізації передбачених проєктом заходів. Питанням облаштування приміщення, де перебувають внутрішньо переміщені особи на базі комунального закладу «Будинок милосердя», буде опікуватися перший заступник міського голови Микола Фрей та директор Рудківського центру надання соціальних послуг Ірина Ханащак. Передбачено ремонт частини приміщень на другому поверсі, облаштування санвузла.