A A A K K K
для людей із порушенням зору
Рудківська міська рада
Львівська область, Самбірський район

КВІТИ ПЕРЕМОГИ !

Дата: 07.11.2022 15:15
Кількість переглядів: 197

 

                                                                    Квіти перемоги  

Рудківчанка Хороз Галина зробила для міста Рудки  гарний подарунок – більше тисячі  цибулин тюльпанів. Весною ці гарні квіти, висаджені дбайливими руками дітей та дорослих, прикрасять  центральну частину нашого міста, клумби біля середньої школи, гімназії та Будинку милосердя. Кольоровими барвами заквітчаються  також клумби в селах Никловичі, Михайлевичі, Новосілки, Підгайчики, Чайковичі, Погірці, Вощанці.

     Щиро вдячні пані Галині за щедрість та небайдужість. «Це квіти перемоги,- сказала пані Галина. Саме весною зустрінемо нашу перемогу над ворогом!».

Створюймо красу разом!

Всі дорослі учасники квіткової акції та старшокласники отримали бали - РВ токени (вартість кожного - віртуальних 50 грн.). Використати ці РВ-токени власники зможуть при голосуванні за підприємницькі проекти, подані на конкурс у грудні 2022 року. Докладніше за посиланням https://rudkivska-gromada.gov.ua/news/1666177214/ .

     Фонд конкурсу становитиме 50 тис. грн. і ці реальні кошти надасть БФ Молода громада #фондМолодаГромада та Фонд ЗМІН@ZminFoundation, який підтримує цей конкурс,  у співпраці з Рудківською міською радою, ГО «Агенція розвитку м.Рудки». Готові підтримати майже будь-яке рішення мешканців на підставі їх самоврядування та прозорості

   

      

  

 

          

       

      

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень