Дата: 29.03.2023 10:03

Повідомлення про оприлюднення проектів регуляторних актів

Повідомлення про оприлюднення проєкту регуляторного акта -

29.03.2023

Відповідно до ст.9 Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності",  29 березня 2023 року на офіційному веб-сайті Рудківської міської ради в розділі "Регуляторна політика" https://rudkivska-gromada.gov.ua оприлюднено для обговорення та отримання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб (їх об’єднань) проєкт регуляторного акта рішення Рудківської міської ради «Про затвердження Положення «Про порядок проведення конкурсу щодо визначення виконавця послуг з вивезення твердих побутових відходів на території Рудківської міської ради Самбірського району Львівської області» та аналіз регуляторного впливу.

Розробником  проекту регуляторного акта є виконавчий комітет Рудківської міської ради.

Проєктом даного регуляторного акта передбачається  встановлення єдиних правил щодо визначення на конкурсних засадах виконавця послуг з вивезення твердих побутових відходів на території Рудківської міської ради Самбірського району Львівської області.

Зауваження і пропозиції приймаються у письмовому та/або електронному вигляді протягом одного місяця з дня оприлюднення у виконавчому комітеті Рудківської міської ради за адресою: 81440, Львівська область, Самбірський район, м.Рудки, пл. Відродження,1, e-mail: rudkyrada@.ukr.net.

Дата оприлюднення: 29.03.2023р.