A A A K K K
для людей із порушенням зору
Рудківська міська рада
Львівська область, Самбірський район

Львівська ОВА та Українська Асоціація Промислових Біотехнологій підписали Меморандум про співпрацю

Дата: 31.03.2023 09:21
Кількість переглядів: 114

Меморандум Про Співпрацю 20

Сторони співпрацюватимуть у напрямі популяризації впровадження сучасних промислових біотехнологій.

30 березня, перший заступник начальника Львівської ОВА Андрій Годик зустрівся з представниками Української Асоціації Промислових Біотехнологій (УкрБіотехно). Це - неприбуткова громадська спілка, яка об’єднує бізнес та експертів для сталого розвитку промислових біотехнологій в Україні.

Як розповів Президент Асоціації Олександр Бататін організація професійно працює в напрямку глибокої переробки агрокультур. Зокрема, сьогодні займаються 4 проєктами, серед яких великі комплекси-мультипродуктові заводи із десятками мільйонів інвестицій.

Андрій Годик зазначив, що повномасштабне вторгнення поставило перед областю нові виклики. Зокрема, одним із завдань у такий важкий час була підтримка бізнесу.

Так, Львівщина першою в Україні запровадила Програму підтримку бізнесу (релокованого та місцевого), яка фінансувалась з обласного бюджету та у співпраці з партнерськими організаціями. Продовжили її і на цей рік.  

«Ми завжди готові сприяти інвестиційним проєктам, які будуть корисні для області, створюватимуть нові робочі місця, збільшуватимуть доходи в бюджет тощо», - додав перший заступник.

Сторони проговорили деталі щодо окремих проєктів, а також підписали Меморандум про співпрацю.

Він передбачає розвиток співробітництва щодо впровадження сучасних промислових біотехнологій через популяризацію та збільшення рівня обізнаності зацікавлених осіб та підприємств у регіоні, формування нової переробної галузі в Україні.

Серед сфер співробітництва:

- проведення спільних заходів (семінарів, лекцій, конференцій тощо) та інформаційно-роз’яснювальної роботи серед представників бізнесу для підвищення обізнаності стосовно переробки агрокультур на основі сучасних промислових біотехнологій;

- Сприяння створенню переробних галузей промисловості в регіоні;

- підтримка на обласному рівні компаній чи об’єднань підприємців, зацікавлених в організації переробних підприємств на основі сучасних промислових біотехнологій;

- популяризація тематики біопереробки, сприяння реалізації в Україні проєктів з глибокої переробки аграрної продукції на основі біотехнологій, підвищення рівня обізнаності українського суспільства в цій сфері;

- організація консультування зацікавлених осіб та підприємств в області, обмін досвідом через проведення відеоконференцій чи офлайн-заходів стосовно тематики глибокої переробки агропродукції на основі сучасних промислових біотехнологій тощо.

Сторони заохочуватимуть співпрацю між учасниками ринку, експертами та профільними компаніями.

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень