A A A K K K
для людей із порушенням зору
Рудківська міська рада
Львівська область, Самбірський район

Повідомлення про оприлюднення проєкту регуляторного акта - проекту рішення Рудківської міської ради «Про затвердження Положення про надання в тимчасове користування окремих елементів благоустрою комунальної власності на території Рудківської міської

Дата: 04.04.2023 09:30
Кількість переглядів: 115

 

 

 

               

 

 

 

    Повідомлення про оприлюднення проєкту регуляторного акта -

проекту рішення Рудківської міської ради «Про затвердження Положення про надання в тимчасове користування окремих елементів благоустрою комунальної власності на території Рудківської міської ради

Самбірського району Львівської області»

04.04.2023

Відповідно до Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності",  04 квітня 2023 року на офіційному веб-сайті Рудківської міської ради в розділі "Регуляторна політика" https://rudkivska-gromada.gov.ua оприлюднено для обговорення та отримання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб (їх об’єднань) проєкт регуляторного акта рішення Рудківської міської ради «Про затвердження Положення про надання в тимчасове користування окремих елементів благоустрою комунальної власності  Рудківської міської ради Самбірського району Львівської області» та аналіз регуляторного впливу.

Розробником  проекту регуляторного акта є виконавчий комітет Рудківської міської ради.

Проєктом даного регуляторного акта передбачається  встановлення єдиних правил щодо надання в тимчасове користування окремих елементів благоустрою комунальної власності Рудківської міської ради Самбірського району Львівської області.

Зауваження і пропозиції приймаються у письмовому та/або електронному вигляді протягом одного місяця з дня оприлюднення у виконавчому комітеті Рудківської міської ради за адресою: 81440, Львівська область, Самбірський район, м.Рудки, пл. Відродження,1, e-mail: rudkyrada@.ukr.net.

Проект рішення Рудківської міської ради «Про затвердження Положення «Про надання в тимчасове користування окремих елементів благоустрою комунальної власності Рудківської міської ради Самбірського району Львівської області».

Положення «Про надання в тимчасове користування окремих елементів благоустрою комунальної власності Рудківської міської ради Самбірського району Львівської області».

Аналіз регуляторного впливу до проєкту рішення Рудківської міської ради  «Про затвердження Положення «Про надання в тимчасове користування окремих елементів благоустрою комунальної власності Рудківської міської ради Самбірського району Львівської області».

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень