A A A K K K
для людей із порушенням зору
Рудківська міська рада
Львівська область, Самбірський район

Рудківська міська рада оголошує конкурс на визначення  виконавця послуг з поводження з побутовими відходами (вивезення ТПВ) на території сіл Михайлевичі, Вістовичі, Шептичі Самбірського району Львівської області.

Дата: 28.04.2023 12:40
Кількість переглядів: 116

ОГОЛОШЕННЯ    

      Рудківська міська рада оголошує конкурс на визначення  виконавця послуг з поводження з побутовими відходами (вивезення ТПВ) на території сіл Михайлевичі, Вістовичі, Шептичі Самбірського району Львівської області.

1.Організатор конкурсу:

1.1. Рудківська міська рада Самбірського району Львівської області.

1.2.Юридична адреса: 81440, пл.Відродження, 1, м.Рудки Самбірського району Львівської області.

2. Підстава для проведення конкурсу:

Розпорядження  міського голови №60 (02-04) від 26.04.2023 року

3. Місце і час проведення конкурсу, прізвище та посада, номер телефону особи, в якої можна ознайомитися з умовами участі в конкурсі: Фрей М.М. – перший заступник міського голови, моб. тел. 0672663991.

 4.Кваліфікаційні вимоги до учасників конкурсу: наявність матеріально - технічної бази, достатньої кількості спеціально обладнаних транспортних засобів для вивезення ТПВ; досвід роботи з надання послуг з вивезення побутових відходів; наявність та кількість працівників відповідної кваліфікації; вартість надання послуг, наявності власного полігону побутових відходів чи потужностей утилізації або договору оренди з власником  об’єкта утилізації.

5.Характеристика території, де надаватимуться послуги з вивезення ТПВ:

загальна площа території  га; загальна кількість житлових будинків , багатоквартирні житлові будинки – 3, одноквартирні житлові будинки – , загальна кількість жителів  осіб, кількість установ ,  кількість осіб, що постійно перебувають в установах 1342, кількість контейнерних майданчиків – 0, контейнерів 0, протяжність доріг –  км.

6.Характеристика об’єкту утилізації відходів:

Учасник надає підтвердження наявності власного полігону побутових відходів чи потужностей утилізації або договору оренди з власником  об’єкту утилізації.

7.Способи, місце та кінцевий строк подання конкурсної пропозиції:

Спосіб подання - особисто або поштою у конверті,  на якому зазначаються повне  найменування і місцезнаходження організатора та учасника конкурсу, перелік послуг, на надання яких подається пропозиція. Конверти з конкурсними пропозиціями,  що  надійшли  після закінчення  строку  їх  подання,  не  розкриваються і повертаються учасникам конкурсу.

Місце подання - 81440, пл.Відродження, 1, м.Рудки Самбірського району Львівської області

Кінцевий строк подання конкурсних пропозицій – 31.05.2023 року 10.55 год.

8. Спосіб та місце отримання конкурсної документації:

з конкурсною документацією можна ознайомитися за електронною адресою: https://rudkivska-gromada.gov.ua/rozporyadzhennya-miskogo-golovi-15-30-37-06-08-2018/ розпорядження рудківського міського голови №60 від 26.04.2023 року.

або отримати за адресою 81440, пл.Відродження, 1, м.Рудки Самбірського району Львівської області.

 

Оплату гарантуємо.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень