A A A K K K
для людей із порушенням зору
Рудківська міська рада
Львівська область, Самбірський район

щодо ефективного споживання електричної енергії в Україні

Дата: 16.06.2023 15:52
Кількість переглядів: 121

Постановою Кабінету Міністрів України від 16.05.23 № 525 внесено зміни до постанови Кабінету Міністрів України «Про реалізацію експериментального проекту щодо створення сприятливих умов для забезпечення ефективного споживання електричної енергії населенням в Україні» від 10.01.2023 № 25 (далі – постанова № 25). Зокрема, розширено перелік отримувачів міжнародної технічної допомоги (далі МТД) в рамках експериментального проекту щодо створення сприятливих умов для забезпечення ефективного споживання електричної енергії населенням, впровадженого постановою № 25 (далі – експерементальний проект) юридичними особами – заклади охорони здоров'я та заклади освіти, які провадять відповідну діяльність.

            Зазначаємо, що отримання МТД в рамках реалізації експериментального проекту відбувається в межах Рамкової Угоди між Урядом України та Комісією Європейських Співтовариств від 03.09.2008 (Закон України від 03.09.2008 № 360-VI) та з урахуванням вимог Порядку залучення, використання та моніторингу міжнародної технічної допомоги, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 15 лютого 2002 р. № 153 «Про створення єдиної системи залучення, використання та моніторингу міжнародної технічної допомоги», чинного законодавства України та Європейського Союзу.

            В рамках реалізації експериментально проекту Україна отримує МТД у вигляді товарної продукції – світлодіодних ламп за рахунок фінансових ресурсів Європейського Союзу.

            Пунктами 21-29 Порядку реалізації експериментального проекту щодо створення сприятливих умов для забезпечення ефективного споживання електричної енергії в Україні, затвердженим постановою № 25 (далі – Порядок) визначено порядок збору заявок та видача МТД юридичним особам (далі отримувач МТД).

            Зокрема, пунктом 22 Порядку передбачена подача запитів на потребу отримувачами МТД в електронній формі засобами Порталу Дія у розрахунку:

- три світлодіодні лампи на кожні повні 10 м2 у навчальних класах, приміщеннях вчительських, палатах, процедурних;

- дві світлодіодні лампи на кожні повні 10 м2 для місць загального користування.

            Запит на потребу формується уповноваженою особою отримувача МТД у довільній формі, засобами Порталу Дія після проходження ним ідентифікації та автентифікації з використанням інтегрованої системи електронної ідентифікації, електронного підпису, що базується на кваліфікованому сертифікаті електронного підпису, та/або інших засобів ідентифікації, які дають змогу однозначно встановлювати особу заявника і який обрав на Порталі Дія послугу «Обмін лампочок» (пункт 23 Порядку).

            Враховуючи вищенаведене, інформуємо потенціальних заявників експерементального проекту, щодо забезпечення ефективного споживання електричної енергії в Україні – заклади охорони здоров’я та заклади освіти.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень