«єРобота»: понад 3 мільйони мікрогрантів отримали аграрії Львівщини на започаткування та розвиток бізнесу

Дата: 11.07.2023 10:00

Овочівництво Львівщина

Серед отримувачів мікрогрантів: 6 суб’єктів господарювання, які займаються молочним скотарством, 6 – вирощують зернові та олійні культури та одне господарство, яке вирощує ягідні культури.

Від початку року 13 суб’єктів господарювання аграрного сектору економіки отримали позитивне рішення Державного центру зайнятості про надання грантових коштів в сумі 3 млн гривень на започаткування або розвиток бізнесу в рамках програми «Власна справа». З них уже профінансували 2,5 млн грн.

«Програма «Власна справа» стартувала в липні минулого року і можливістю отримати мікрогранти скористались 33 аграрії області. Сьогодні вони вже реалізовують свої бізнес-проекти, працюють, сплачують податки, створюють нові робочі місця. За рік дії програми створено понад 60 нових робочих місць», - зазначила директор департаменту агропромислового розвитку Тетяна Гетьман.

Нагадаємо, що за грантовою програмою «Власна справа» можна отримати мікрогрант від 50 до 250 тис. грн. Кошти можна витратити на придбання або лізинг обладнання, закупівлю сировини та матеріалів, оренду приміщення. Отримати мікрогрант може як чинний підприємець, так і людина без досвіду такої діяльності. Обов'язковою умовою надання коштів є створення 1-2 робочих місць залежно від суми гранту.

Термін використання гранту: 3 роки. Повернення відбувається шляхом сплати податків та зборів, передусім за працевлаштованих осіб. В іншому випадку заявник повинен повернути залишок або всю суму разом.

Подача заявки та бізнес-плану здійснюється через портал Дія https://griml.com/GH0UR

Більш детальну консультацію щодо умов програми та оформлення заявки можна отримати у відділенні Ощадбанк або у підрозділах служби зайнятості.