Сервісні компанії запрошують на прекваліфікацію для участі у наданні ваучерної підтримки бізнесу Львівщини

Дата: 12.07.2023 11:02

Підтримка Бізнесу (2)

Документи для участі необхідно подати до 25 липня.

Департамент економічної політики Львівської обласної військової адміністрації в межах реалізації Програми підтримки бізнесу у Львівській області на період воєнного стану запрошує на прекваліфікацію сервісні компанії для участі у наданні  ваучерної підтримки бізнесу Львівщини.

Вимоги до сервісної компанії, яка подає документи на прекваліфікацію:

- має статус юридичної особи або фізичної особи-підприємця із реєстрацією у Львівській області, не має заборгованості із виплати заробітної плати та сплати податків;

- має досвід надання відповідних експертних послуг не менше 2 років та може надати контакти мінімум 2-ох осіб, які можуть це підтвердити;

- має право надавати всі або частину послуг, визначених у розділі «Цілі, на які надаються ваучери» (додаток 1).

Пакет документів на прекваліфікацію сервісної компанії:

- заява на прекваліфікацію сервісної компанії (додаток 2);

- декларація доброчесності учасника (додаток 3).

Додатки за посиланням.

Зазначені документи учасникам Програми необхідно подати у департамент економічної політики ЛОВА за адресою: м. Львів, вул. Винниченка, 18 до 25 липня 2023 року.

Контактний телефон: (032) 299-92-79.