A A A K K K
для людей із порушенням зору
Рудківська міська рада
Львівська область, Самбірський район

У Рудківській міській територіальній громаді формують групу для проходження курсу базової підготовки до національного спротиву.

Дата: 13.07.2023 13:36
Кількість переглядів: 81

Основи національного спротиву: що передбачає новий закон | Поділля News

 

У Рудківській міській територіальній громаді формують групу для проходження курсу базової підготовки до національного спротиву.

Національний спротив – це залучення усього населення до протидії агресору, а також підготовка до такої протидії. Він передбачає впровадження системи загальновійськового навчання населення, розвиток територіальної оборони та руху опору.

Це суттєво посилить обороноздатність, адже потенційний агресор буде знати, що в кожній області, в кожному районі є організовані підрозділи, які в будь-яку мить готові дати йому відсіч навіть на окупованих територіях.

Курс створили з метою формування патріотичної свідомості та стійкої мотивації, набуття знань та практичних умінь для захисту України.

Базова підготовка проходитиме з чоловіками та жінками, які виявляють бажання отримати навички поводження зі зброєю та надання медичної допомоги.

Для отримати інформацію щодо проходження курсу з базової підготовки до національного спротиву, просимо звертатися за адресою: м. Рудки, пл. Відродження, 23, Відділ цивільного захисту, мобілізаційної та оборонної роботи.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень