Аграріїв Львівщини запрошують пройти безкоштовний навчальний курс «АГРОХАК»

Дата: 17.07.2023 09:12

Навчання в агропродовольчому секторі

Навчання безкоштовне, але кількість місць обмежена.

Стартує навчальний курс «АГРОХАК» для аграріїв, які прагнуть цифровізувати своє господарство і навчитися використовувати сучасні технології для розвитку аграрного бізнесу.

Навчання проходитиме за підтримки Програми USAID АГРО. Про це повідомив департамент агропромислового розвитку Львівської облдержадміністрації з посиланням на проєкт Aggeek.

На курсі аграрії дізнаються:

• як збільшувати свій дохід
  • як застосувати на господарстві технології, що допоможуть зекономити добрива, автоматизувати господарство, знайти час для розвитку, заощадити на енергоносіях та організувати власну логістику.

Навчання безкоштовне, але кількість місць обмежена. Формат навчання: 20 онлайн уроків + 2 конференції у найкращих локаціях України.

Для проходження курсу необхідно реєструватися за посиланням.

«У заявці кожен аграрій має змогу самостійно обрати тему, яка найбільше його цікавить для проходження навчання: ресурсозберігаючі технології, цифровізація агробізнесу, альтернативні джерела енергії та енергоефективність, логістика і зберігання агропродукції, агрономічні дослідження», - зауважила директорка департаменту агропромислового розвитку Львівської ОВА Тетяна Гетьман.