Триває прийом заяв в резерв для державної служби на деокупованих територіях

Дата: 17.07.2023 14:13

Робота На Деокупованих Територіях

За інформацією МінРеінтеграції заявки вже подали понад пів тисячі кандидатів, і ця цифра постійно зростає.

На початку липня запрацювала платформа «Резерв для державної служби на деокупованих територіях». Там кожен охочий може зареєструватися й стати частиною кадрового резерву.

Станом на 12 липня, за інформацією МінРеінтеграції заявки вже подали понад 500 кандидатів, і ця цифра постійно зростає.

Створення резерву реалізують в рамках експериментального проекту, одним із координаторів якого є Національне агентство України з питань державної служби (НАДС).

Відповідно до Порядку метою створення резерву є забезпечення районних, обласних військових адміністрацій, військових адміністрацій населених пунктів, інших державних органів, які утворені або відновили роботу на деокупованих територіях України (далі – державні органи на деокупованих територіях), персоналом для практичного виконання завдань і функцій держави на цих територіях.

Резерв формують з осіб, які виявили бажання працювати в державних органах на деокупованих територіях на посадах державної служби.

3 липня система розпочала свою роботу. Здійснити реєстрацію в системі та заповнити анкету можна за посиланням: https://reserve.nads.gov.ua.

Додаткова інформація про реєстрацію в системі, подання анкети для зарахування до резерву, процедуру працевлаштування, роботу з державними органами на деокупованих територіях є на сайті НАДС за посиланням: https://bit.ly/3PGgYnr.