Стартує навчання за напрямом «монтаж санітарно-технічних систем і устаткування»

Дата: 31.08.2023 17:14

Державна служба зайнятості і ПРООН за підтримки Уряду Німеччини організовує безкоштовне навчання за напрямом «монтаж санітарно-технічних систем і устаткування».

Професія сантехніка завжди була і буде затребуваною на ринку праці, оскільки будівлі вимагають постійного обслуговування систем водопостачання, каналізації та опалення. Будівництво комунікацій також потребує професійної руки майстра з монтажу та обслуговування. Щоб допомогти стати кваліфікованим фахівцем у сантехнічній галузі, Державна служба зайнятості спільно з Програмою розвитку ООН (ПРООН) в Україні, за фінансової підтримки Уряду Німеччини, організували безкоштовний курс для всіх бажаючих за напрямом «монтаж санітарно-технічних систем і устаткування».

На вишкіл запрошуються як безробітні, так і інші мешканці Львівської громади.

На охочих здобути фахові компетенції очікує:

• дистанційне навчання з теоретичної підготовки;
  • практичне відпрацювання навичок на базі Львівського центру професійно-технічної освіти ДСЗ (м. Львів, вул. Княгині Ольги, 122).
  • висококваліфіковані викладачі;
  • сучасне обладнання та інструменти;
  • харчування та проживання на період практичного навчання.

Подати онлайн-заявку на навчання можна за посиланням https://surl.li/keboe.

Довідково: Навчання в освітніх закладах Державної служби зайнятості відбувається за сприяння Програми розвитку ООН (ПРООН) в Україні, в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Уряду Німеччини через Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.