Конкурс проєктів громадського бюджету

Дата: 06.10.2023 15:15

Рудківська громада оголошує конкурс проєктів громадського бюджету з використанням “Системи Токенів Громадян”.

Бюджетом Рудківської міської ради передбачено виділення 30 тис. грн. на реалізацію проектів громадського бюджету з використанням механізму Системи Токенів Громади (CTS) для пілотування  інноваційних механізмів залучення громадськості до розподілу коштів міського бюджету .

На конкурс проєктів запропоновані проєкти, які мають ідею з позитивним впливом на розвиток громади, покращення її привабливості та можуть бути профінансовані з міського бюджету з врахуванням вимог Державної казначейської служби України:

1.Створення безпечних комфортних умов для розвитку молоді в Народному домі с.Никловичі.

2.Створення лаунж-зони «Навчаючись, відпочивай!» (облаштування зони відпочинку для учнів початкової школи Михайлевицького ЗЗСО І-ІІ ступенів).

Проекти рекомендовано завершити до 20 грудня 2023 року

Основні етапи конкурсу:
 1. Публікація проекту та фото/відеопрезентації:  06 жовтня 2023р  до 18.00 (за київським часом)  за посиланням тут

2. Голосування РВ-токенами інвесторами (власниками РВ-токенів): 06.10.2023 - 09.10.2023

3. Підведення підсумків та оголошення переможців на посадковій сторінці пілотування .- 10.10.2023

4. Фінансування проектів-переможців та їх впровадження.

Детальніше за посиланням: посадкова сторінка .
 З усіх питань пишіть на [email protected]

Довідка;

Суть механізму (CTS) : жителі громади, які роблять добрі та корисні справи для громади, свого міста/села отримують РВ-токени (умовно цінного паперу, вартість 1 РВ-токена становить 50 грн). Фіксація добрих справ та нарахування РВ-токенів здійснювалась відділом інвестицій та економічного розвитку Рудківської міської ради (е-адреса rudkyeconomika@gmail.com , тел.0675927397).