Дата: 31.12.2022 11:32

Турбуючись про дітей – думаємо про майбутнє !

Це особливо чітко усвідомлюєш, коли в твоїй країні війна.

Рудківська міська рада, ГО «Агенція розвитку м.Рудки» співпрацює з #БФ «Молода громада» у використанні новітніх інструментів врядування. З допомогою пілотного використання механізму “Система токенів громадян” (CTS) в рамках проєкту "Дитячий майданчик - місце щасливого дитинства" при фінансовій підтримці БФ «Молода громада» вдалось придбати дитячі ігрові конструкції до існуючого майданчика в центральній частині міста Рудки.

13 560 грн. надали власники РВ-токенів (активні мешканці, що допомагали військовим, переселенцям, громаді), 48 000 грн. дофінансували доброчинці. Особливу вдячність за надану спонсорську допомогу висловлюємо ФГ "БВВ АГРО" (Брийовський В.) , ФГ "Вишенька" (Ціхоцький В.) , ТзОВ "ЗАХІД АГРО МХП" (Семко І.) , ФГ "Луки" (Харо Р.) , ФГ "Ягідне поле" (Грабовий Р.) , ТзОВ "ЛЬВІВВІНАГРО" (Гриб Т.) , ПП "Максимус" (Юркевич І.) , ПП "Дует" (Гнип І.) , ПП "Павлів А." , ПП "Семко А." , ПП "Андрушко З." , ПП "Марциняк В." , ПП "Шведа В." , ФГ "Т.А.Й.О." (Беля М.), Рудківському ВУЖКГ. Нехай сторицею повернеться до Вас добро та щедрість!

З початку жовтня розпочався другий етап пілотного використання механізму “Система токенів громадян” (CTS). Він триватиме до кінця 2022 року. В ході цього етапу ті жителі громади, хто подасть цікаві ідеї щодо започаткування чи розвитку власної справи, зможуть отримати фінансову підтримку.

За посиланням докладна інформація  https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=202919748850053&id=100073960873684