Громадські організації та Благодійні фонди, спонсори надали необхідні кошти для реалізації проєктів.

Дата: 31.12.2022 11:42

Реалізовано міні-проєкти  напрацьовані в рамках сучасної, пілотної системи «Розумна Взаємодія»  («Місцеві громади в умовах війни та її наслідків: результати пілотування інновацій та деякі аспекти управління проєктами» (плаформа  gurtom.mobi)), а саме:

- придбано акустичне обладнання для Новосілківського ЗЗСО I-III ступенів (загальна вартість проєкту - 23,000 тис.грн., з них: залучені кошти БФ -  11,035 тис. грн. та кошти спонсорів – 11,965 тис. грн.);

- кулери для води у Луківський ЗЗСО -III ступенів (загальна вартість проєкту – 11,550 тис.грн., з них: залучені кошти БФ  -   5,020 тис. грн. та кошти спонсорів – 6,530 тис. грн.); дитячі конструкції до існуючого дитячого ігрового майданчика у центрі м. Рудки (загальна вартість проєкту – 61,560 тис.грн., з них: залучені кошти БФ -   13,560 тис. грн. та спонсорська допомога 48,000 тис. грн.

- Надана спонсорська допомога для «Будинку Милосердя» для закупівлі продуктів харчування для ВПО, які проживають там, придбано порохотяг; матеріали для ремонту 3-х кімнат, ванної кімнати у Будинку Милосердя; каналізаційні труби та 15 шт. ліжка каркасні з ламелями на загальну суму 321,069 тис. грн.

Благодійний фонд «Майбутнє для громади» встановив дитячий майданчик у с. Вощанці на загальну суму 80,900 тис.грн. та спортивний майданчик для с. Підгайчики на загальну суму 80,000 тис.грн. (Рудківська громада).

Благодійний фонд «Контінентал Фармерз Груп» (агрофірма) надав спонсорську допомогу, у розімірі 38,000 тис.грн., Фермерське господарство «Родинне благо»,  у розмірі 5,000 грн.,  Фермерське господарство «Луки», у розмірі 20,000 тис. грн. на реконструкцію вуличного освітлення певних вулиць в с. Ваньковичі Самбірського району Львівської області. Фермерське господарство «Оазис К»  виділив спонсорську допомогу у розмірі 50,000 тис. грн на здійснення реконструкції вуличного освітлення в с. Никловичі Самбірського району Львівської області. За кошти Благодійного фонду «МХП-Громаді» (агрофірма) на суму 90,000 тис. грн. здійснено реконструкцію вуличного освітлення вул. Центральна в с. Орховичі Самбірського району Львівської області.