Рудківській громаді відкрили меморіальну дошку загиблому захиснику Роману РУЩИШИНУ

Дата: 01.11.2023 15:49

Меморіальну дошку встановили на фасаді школи с.Погірці, де навчався загиблий захисник. Це стало можливо завдяки сприяння Головного Управлянні Національної Поліції у Львіській області, Рудківської міської ради та Самбірської РВА. На відкриття прийшли рідні Героя, побратими, учні, громада села Погірці, преставники поліції, Рудківської міської ради та Самбірської РВА.

Роман загинув 7 березня 2022 року, в бою з російськими загарбниками на Луганщині. Захисник служив у батальйоні патрульної служби поліції особливого призначення «Львів» Головного управління Національної поліції у Львівській області. Героєві назавжди залишиться 44 роки. Сиротами залишились троє дітей – двоє синів та донька.

Міський голова Іван Лозинський та усі присутні висловили щирі співчуття та слова вдячності родині Героя Романа.

Представники Рудківської міської ради, також вшанували пам’ять загиблого захисника Сайка Степана у с.Погірці.

Вічна шана та слава Героям, які загинули, захищаючи незалежність нашої держави!

Пам'ять про них вічно житиме у наших серцях!

Слава Україні!

На зображенні може бути: 9 людей На зображенні може бути: 5 людей  На зображенні може бути: 13 людей