ВПРОВАДЖЕНО ПРОЄКТ ГРОМАДСЬКОГО БЮДЖЕТУ Рудківської територіальної громади (в рамках пілотування механізму CTS)

Дата: 15.11.2023 17:33

Фото без опису     Фото без опису

Проект:  Творчій простір - сцена (с.Никловичі)

Стислий опис: Покращити умови для розвитку творчої діяльності молоді та культурного життя громади шляхом ремонту сцени в Народному домі с.Никловичі.

Запитувана сума21 600 грн.

https://www.youtube.com/shorts/bvv_u-owPQg?feature=share  За посиланням можна побачити сцену Народного дому до проведення робіт.

Для отримання запитуваної суми відповідно до проєкту було передбачено голосування РВ-токенами мешканцями-інвесторами (власниками РВ-токенів). За результатами голосування автори проекту отримали 16700 грн. з міського бюджету. Додаткових 3500 грн. надала староста Никловицького старостинського округу Пікулицька О.З.  На отримані кошти було закуплено плитку облицювальну для сцени та для дитячого майданчика біля Народного дому лавку паркову. За допомогою праці небайдужих людей роботи по  впорядкуванню сцени, приміщення Народного дому, встановлення лавки були проведені якісно та своєчасно.

«Наша сцена – це наше лице»,- сказала староста п.Оксана Пікулицька. «Щоб кожна людина, будучи на цій сцені, відчувала себе справжньою зіркою», - додала вона.