Популярні артисти, майстер-класи та розіграші подарунків: у Львові для дітей відбудеться благодійне свято

Дата: 13.02.2024 09:59

Всеукраїнська громадська ініціатива «Амбасадор дитинства»

Захід «Амбасадор дитинства» відбудеться уже в цю суботу, 17 лютого. Вхід безкоштовний.

Всеукраїнська громадська ініціатива із соціальної адаптації дітей «Амбасадор дитинства» спільно з Львівською ОВА організовує у Львові благодійне свято. Разом з іменитими українськими артистами та численними майстер-класами, вони готують для дітей неймовірні розваги.

Саме свято приурочили до Всесвітнього Дня спонтанного прояву доброти, який святкують 17 лютого. Захід розпочнеться о 14:00 год у ТРЦ «Вікторія Гарденс». Вхід безкоштовний.

У програмі заходу:

- безкоштовні зони для ігор, майстер-класів, просвітницької діяльності;

- виготовлення дітьми оберегів на безкоштовних майстер-класах для воїнів Сил оборони України: ГУР, ЗСУ, НГУ та тероборони;

- розіграш ілюстрованих книжок: «Конституція для всіх: і великих, і малих» та «Протимінна безпека»;

- фуд-зона зі смаколиками та напоями;

- відкриття заходу зі спеціально програмою «Світло Дитинства»;

- фотосесія з Кубком Євробачення – 2022;

- виступи зірок та блогерів;

- фотосесія та автографсесія із зірками;

Музичні привітання дітям даруватимуть такі українські артисти:  POSITIFF, Мішель Андраде, Василь Котляров (NAPILNIK), Андрій Безкровний (dj Bloodless), Амадор Лопес, Тимур Мірошниченко, Андрій Чорновол, Наталія Бучинська, Dima PROKOPOV, Поліна Дашкова, Килиммен (учасник гурту Kalush Orchestra), Геля Зозуля, VERONIKA, Юлія Сахневич (хореограф-постановник), Настя Балог, Люся Кава, MARISEM, Dubky, Lesan.

Особливий юний артист - Сергійко Мороз. Цей хлопчик в рожевій панамці назбирав на армію більше 1 млн. гривень, виконавець пісні «Восени».

Місце проведення заходу: м. Львів, ТРЦ «Вікторія Гарденс», вул. Кульпарківська, 226А. Початок з 14:00 до 18:30. Вхід для зареєстрованих осіб з 13:00.

Кількість місць обмежена. Для реєстрації, перейдіть за посиланням –  https://forms.gle/PpGj5eu1XsNGN7FU7

Обов’язково долучайтесь до соціальних мереж, оскільки підписка - це ваш прохідний білет, який перевірятиме охорона на вході: