Перелік конкретних програм, якими люди вже зараз можуть скористатися на Львівщині👇🏽

Дата: 14.02.2024 10:24

На зображенні може бути: текст

«Підтримка наших оборонців, ветеранів війни і членів їхніх родин є пріоритетом для Львівської обласної державної адміністрації», - Максим Козицький.

Програма компенсації відсоткової ставки за іпотечними кредитами окремих категорій громадян у Львівській області на 2024-2027 роки.

Передбачає здешевлення кредитів на придбання житла, які взяли в межах державної програми «єОселя». Для військовослужбовців ЗСУ за контрактом, силовиків, ветеранів війни та членів їхніх сімей з обласного бюджету додатково компенсуємо частину процентної ставки у розмірі 3% річних.

✅ Обсяг фінансування на цей рік – 15 млн грн обласного бюджету.

📍Програма підвищення конкурентоспроможності Львівської області на 2021-2025 роки.

Додаткова підтримка для підприємницьких ініціатив учасників АТО (ООС), ветеранів війни та їхніх сімей, які отримали грант в межах державної програми «Єробота», або надання гранту у розмірі до 250 тис. грн на започаткування власної справи чи розвиток підприємницької діяльності.

✅ Обсяг фінансування на цей рік – 10 млн грн з обласного бюджету.

📍Ваучерна підтримка бізнесу ветеранів та членів їхніх сімей.

Ваучери на суму не більше ніж 100 тис. грн. Їх можна використати на консалтингові послуги, маркетинг, сертифікацію продукції та щоб взяти участь у закордонних виставково-ярмаркових заходах.

✅ Обсяг фінансування на цей рік – 2 млн грн з обласного бюджету.

📍Підтримка волонтерських організацій на закупівлю товарів для потреб захисників та захисниць України.

Безповоротна фінансова допомога волонтерським організаціям, які закуповують товари для потреб захисників і захисниць України. Це допомога у розмірі 50% (від 100 до 300 тис. грн) від загальної суми, яка не може перевищувати 600 тис. грн.

✅ Обсяг фінансування на цей рік – 5 млн грн з обласного бюджету.

📍Комплексна програма підтримки та розвитку сільського господарства у Львівській області на 2021-2025 роки.

Йдеться про пільгові кредити суб’єктам підприємництва, серед засновників яких є учасники бойових дій. Фінансову підтримку надаємо на покриття витрат, пов’язаних з виробництвом сільськогосподарської продукції.

✅ Обсяг фінансування на цей рік – 5 млн грн з обласного бюджету.

📍Комплексна програма соціальної підтримки у Львівській області учасників АТО (ООС), бійців-добровольців АТО, Захисників та Захисниць України, членів їхніх сімей, а також родин Героїв Небесної Сотні на 2021-2025 роки.

Адресна допомога на реабілітацію, матеріальна підтримка, грошова допомога на встановлення пам’ятних знаків на могилах загиблих Захисників і Захисниць.

✅ Обсяг фінансування на цей рік – 31,8 млн грн з обласного бюджету.

Докладніше про всі ці напрями і куди звертатися, щоб отримати допомогу, – розповідаю тут: