Сьогодні, 20 лютого 2024 року, в м. Рудки відбулася смолоскипна хода присвячена вшануванню пам’яті Героїв Небесної Сотні, наших краян – Володимира Жеребного та Володимира Топія.

Дата: 20.02.2024 18:49

Хода розпочалась біля будинків с. Вишня (вул. Наукова,1), де колись жили наші Герої та завершилась біля каплиці «Світлій пам’яті Володимира Жеребного та Небесної Сотні».

Панахидою та хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять усіх українських Героїв, які боролися за нашу державу.

Небесна Сотня – це Герої, які віддали своє життя за Україну та українців. Саме 10 років тому почалась боротьба українців за світле майбутнє, та триває досі.

Щиро дякуємо усім, хто не пожалів свого часу та приєднався до ходи – усім, хто і надалі несе в собі пам’ять про незагоєні рани від втрати кращих синів України і сьогодні, разом з родинами загиблих, віддає їм шану.

Герої Небесної Сотні назавжди в наших серцях!

Пам’ятаємо про подвиг кожного… Вічна пам’ять та шана новітнім Героям України!

Віримо у перемогу та завжди будемо пам’ятати її ціну!

Слава Україні!    Героям Слава!

Фото без опису Фото без опису На зображенні може бути: 6 людей, дорога та текст На зображенні може бути: 7 людей та текстФото без опису