Декларування відновлено! НАЗК турбується про декларантів та нагадує як заповнити декларацію покроково!

Дата: 19.12.2023 11:40

Зберігайте відеоінструкції щодо заповнення розділів декларації та подайте її без помилок.

Варто зазначити, що Законом зменшено обсяг інформації, яку потрібно зазначити у розділі 12.1 декларації. Тепер не потрібно відображати номери банківських рахунків (IBAN), а лише установу в якій вони відкриті, а також відомості про третіх осіб, які відкрили рахунок або мають право ним розпоряджатися.

Звертаємо увагу, що наразі НАЗК працює над забезпеченням можливості декларанту не відображати відомості про номери рахунків у чинній  формі декларації. Про забезпечення такої технічної можливості повідомимо додатково.

Декларування посадовців – це один з найефективніших інструментів запобігання корупції у публічному секторі. Тож, НАЗК робить усе, щоб процес заповнення декларації став зручним та відповідав усім сьогоднішнім викликам.

Слідкуйте за новинами на сайті та у соціальних мережах на офіційних сторінках НАЗК у Телеграм та Фейсбук.

Не знайшли відповідь на своє запитання – телефонуйте (044) 200-06-94 або шукайте його у Базі знань.